Preskočiť na obsah

Workshopy – Pre rodičov a verejnosť

Workshop Ja v tvojom veku …!

Chcete sa s vaším dieťaťom rozprávať o témach sexuality a intimity, ale neviete, čo je vekovo vhodné alebo aké slová použiť? Chcete pre svoje dieťa zdravý vzťah k jeho/jej telu a bezpečné a zdravé vzťahy do budúcna? Pomôžeme vám vytvárať a upevňovať si s vaším dieťaťom dôveru, aby za vami mohli prísť kedykoľvek ich niečo v oblasti sexuality, intimity a vzťahov trápi alebo teší. 

Workshop To myslíš vážne?

Mali ste niekedy pocit, že vám osoba, s ktoru ste vo vzťahu, úplne nerozumie a vy už fakt neviete, či rozprávate iným jazykom? Na workshope pre dospelých To myslíš vážne? sa naučíte komunikovať o sexe, sexualite a intimite vo vzťahu. A myslíme to úplne vážne  

Môžete byť single, vo vzťahu, aj vo vzťahu, ale tak trochu sa tam vlastne cítiť single. Nech je to akokoľvek, na tomto online workshope sa naučíte bez hanby a strachu povedať, čo od druhého človeka naozaj chcete a potrebujete.

Workshop: Mám krámy

Mám krámy – tak znie často oznam, s ktorým dieťa prichádza za rodičom. Lenže čo ďalej? Stačí kúpiť vložky a vybavené? Na čo všetko treba pri komunikácii s dieťaťom myslieť, aby bolo dieťa zdravé, šťastné a v bezpečí?

Prinášame vám unikátny WORKSHOP PRE RODIČA A DIEŤA o rôznych aspektoch menštruačného cyklu, aj o ekológii a komunikácii, ktoré sú s cyklom spojené. Všetky fakty sa dozviete interaktívnou a zábavnou formou spolu so svojím dieťaťom, pre ktoré môže byť (alebo už je) menštruácia v dohľadnej dobe najväčšia téma v živote.